Hej szukam juz dosc dlugo i nie moge znalezc takiej jednej rosyjskiej piosenki. Piosenka raczej biesiadna no moze cos w stylu naszego disco polo, wiem tylko ze nie jest zbyt energiczna raczej spokojniejsza. Spiewa ja kobieta i slowa ktore wystepuja na poczatku to: "Dali Dali Baj" (napisalem jak sie czyta bo nie wiem jak sie to pisze). z gory dzieki za pomoc
Jestem POLAKIEM i piszę poprawnie po polsku.[ Wygenerowano w 0.054 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji