Ja nie wiem czy ci ludzie głusi przecież ten cały Rollo Armstrong - Jinle to nie to ;). Czekamy dalej na kogoś kto znajdzie. Pozdrawiam :)
O utwór będący podkładem tej reklamówki chodzi drodzy forumowicze

drodzy moi! proszę, pomóżcie. czy wiecie może, jaką piosenkę śpiewają Hiszpanie w finale Euro 2008? jak już odbierają puchar, itp. to brzmi jakby: abuelo ole... podaję tak, jak usłyszałam ;) proszę, pomóżcie
[ Wygenerowano w 0.018 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji