UWAGA!
Minęło 5448 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka chyba rockowa ;)

  • Strona:
  • 1

musik90

musik90

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznań
  • Wiadomości: 11
  • Serwis

#1 2009-05-24 22:51

Witam, w domu mam kasetę VHS jak ktoś kiedyś nagrał piosenkę z MTV około w roku 1994. Niestety nie mam tam tytułu. Poszukuję jej. Śpiewa ją grupa muzyczna po angielsku ;) Liderem grupy jest chyba (w tym czasie) mężczyzna młody ścięty na jeża w czarnych włosach i o krzaczastych brwiach. Wyglądają jak ludzie z zakonu Tybetańskiego albo chińskiego. Wiem to będzie trudny orzech do zgryzienia ale się postarajcie ;) Dzięki wszystkim z góry za pomoc  :rolleyes::rolleyes:



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#2 2009-05-24 22:55

A co się dzieje w teledysku? Ile osób jest w tej grupie? I może jeszcze jakieś szczegóły?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

musik90

musik90

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznań
  • Wiadomości: 11
  • Serwis

#3 2009-05-25 18:12

Głównie ;) hmm tańczą, pokazują jakieś budynki , albo zdjęcia wyciete, jest ich 3 lub 4



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dorsha

dorsha+26

  • superman
  • Miejscowość: Warszawa
  • Wiadomości: 288
  • dorsha

#4 2009-05-25 21:13

a jakieś słowa? skoro masz w domu, to chyba możesz sobie ją włączyć w każdej chwili. zobacz ją jeszcze raz, bo narazie naprawdę mało informacji


Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#5 2009-05-25 21:28

I co to znaczy, że wyglądają jak ludzie z zakonu? Tak są ubrani czy ostrzyżeni? Dorsha ma rację - obejrzyj to znowu (najlepiej kilka razy) i podaj więcej szczegółów. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1