UWAGA!
Minęło 5101 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Orange - litery z ust

penn

  • gość

#61 2009-08-30 23:36

http://oggole.pl/sluchaj/a223290-ernesta_chohnzoller_there_are_you_are_freedom_club_edit.html
tylko to jest club edit czy coś, o to wam chodzi ;)
jak nie, to sory, staram się pomoc ;]



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

michalina

  • gość

#62 2009-09-07 16:47

Madsi :

monikaaaaa :

z sony ericssonem w promocji. tekst piosenki(dokladnie nie pamietam), cos jakby: "i'm walking around the town with you...".moglam cos pokrecic:)

kurcze tez tego szukam! ja tylko rozumiem "and i might find out what if..." jeszcze wylapuje my side i tyle. http://media2.pl/telekomunikacja/52470-nawet-rok-darmowych-rozmow-w-orange-(wideo).html tu link do wideo tej relamy. juz wpisywalam w google wszystkie mozliwe kombinacje slow tych piosenki i mam niestety wrazenie, ze piosenka jest napisana na porzeby reklamy. a szkoda. do wpada w ucho. mam jednak nadzieje, ze sie myle.

Na 100 % śpiewa ją Emiliana Torini - "Jungle Drum"

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Simply Aneczka

  • gość

#63 2009-09-07 17:02

Kurcze, ja tej piosenki też już szukam trochę, ale mam nadzieję, że post nade mną jest prawidłowy i śpiewa ją: Emiliana Torini - "Jungle Drum".

Za chwilę to sprawdzę, bo ja też szukam jak moge i już mam nerwy. Piasałam nawet maila do Bartosza Dziedzica w związku z podaniem właściwej odpowiedzi, czy na rzecz reklamy ta piosenka czy faktycznie jest oryginał. On jest kompozytorem więc powienien wiedzieć. Na MySpace ma 6 piosenek jakie utworzył i wszystkie z reklamy Orange.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Behemot

  • gość

#64 2009-09-09 17:00

No i jest nowa reklama Orange (Happy Day - czarujące oferty na kartę) z fajnym utworem - zaczyna się pstrykaniem i pojawianiem się postaci w pomarańczowym świetle, wydobywanych światłem z ciemnego tła. Piosenka śpiewana przez faceta, słowa: "You and I, we always gonna be the same..."

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Fsnhyki

  • gość

#65 2009-11-20 13:55

Behemot :

No i jest nowa reklama Orange (Happy Day - czarujące oferty na kartę) z fajnym utworem - zaczyna się pstrykaniem i pojawianiem się postaci w pomarańczowym świetle, wydobywanych światłem z ciemnego tła. Piosenka śpiewana przez faceta, słowa: "You and I, we always gonna be the same..."

To post o reklamie wcześniejszej więc nie spamuj.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

piotreq182

  • nowy
  • Wiadomości: 4

#66 2010-05-07 15:53

tez poszukuję tej piosenki, wiem tylko, że kompozytorem jest Bartek Dziedzic, bo byłem na jego myspace

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie