Minęło 5884 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Lorenz Nic Nac's - orzeszki ziemne
- Strona:
- 1
olexy
- gość
#1 2009-04-21 23:31
Witam,
leci ostatnio reklama jakiś tam orzeszków, które nazywają się nic nocs. Takie małe czerwone opakowanie z żółtym napisem :D:D reklama to jakaś impreza podczas której zajadają się tym oto przysmakiem. Leci tam super nuta ale nie wiem co to? Może wie ktoś??
olexy
- gość
#3 2009-04-22 22:00
zioomm jesteś wielki, to jest właśnie to. Tylko teraz kwestia co to za nuta leci??
#4 2009-04-22 22:20
To jest chyba Crystal Method.... Poszukam dokładniej.
przygoda@poczta.onet.pl
- +6
- wymiatacz
- Wiadomości: 418
#6 2009-05-01 11:47
I jak? Są jakieś efekty? :)
przygoda@poczta.onet.pl
- +6
- wymiatacz
- Wiadomości: 418
#7 2009-05-09 14:10
Według mnie to tam slychać pod koniec "Over The Line" :P Ale może się mylę...
anonim
- gość
#8 2009-05-23 22:39
Piosenka użyta reklamie Nic
Nac's została stworzona na potrzeby
spotu
reklamowego.
Nie była wcześniej
publikowana. :)
przygoda@poczta.onet.pl
- +6
- wymiatacz
- Wiadomości: 418
#9 2009-05-24 17:29
a skąd masz takie informacje jeśli można wiedzieć? :)
isiek
- gość
#10 2009-05-29 12:24
a ma ktos może ten kawałek z reklamy??
martin
- gość
#11 2010-05-16 13:34
Twoja szukana piosenczka ;))))
[wrzuta]http://masi250.wrzuta.pl/audio/3m8SRGWSj7D/.mp3[/wrzuta]
POZDRO I MIŁEGO SŁUCHANIA
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Lorenz Nic Nac's - orzeszki ziemne
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.041 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów
