UWAGA!
Minęło 5038 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Shrek Trzeci

  • Strona:
  • 1

Snapshot

Snapshot+290

#1 2007-07-16 20:20

Byłem dzisiaj na trzeciej części tej całkiem niezłej serii. Ogólne odczucia? Fun :) Mimo że początek był dość szcztywny, to końcówka potrafiła nieźle rozbawić. Nie wiem, czy tylko ja to zauważyłem, ale "kupa" pojawiała się tam dość często, nawet ciastek jedną zrobił :D Polecam wszystkim fanom Shreka.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Felisha

Felisha

  • nowy
  • Wiadomości: 4

#2 2007-07-30 22:38

A ja nie polecam ;]
Poprzednie części były naprawdę śmieszne ale ta.. Producenci polecieli na kasę ;/


Dream as if you'll live forever, Live as if you'll die today...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tuptuś

Tuptuś+4

  • użytkownik
  • Miejscowość: Garbatka
  • Wiadomości: 37

#3 2007-07-31 01:04

Witam jak prawie każdy oglądałem Shreka 1 ( najlepsza dotychczas)  oraz 2 , a na 3 jescze sie załapie w kinie i ocenie ale może to nie temat o 2 cześci ale moim zdaniem była ona średnia bo było w niej za dużo piosenek [ moze i fajnych ale.. to zepsuło shreka ( pod względem filmu a nie jego samego :D ) ;/ ]w jedyce nie było prawie piosenek (no moze na koniec ;D) i to bło lepsze. A amm pytanie do tych co byłi na 3 częsci ;D Czy były w niej piosenki?? i czy dużo??

Ostatnio edytowany przez Tuptuś (2007-07-31 01:06)


|   Mathias Tuptus I Magnum   |
____________________________


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

wesza

wesza+9

  • pomagacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 142

#4 2008-02-02 13:38

3 straszliwie nudna, wiecej tam placza niz sie smieja nie podobalo mi sie


And I think to myself: What a wonderful world
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Lelu89

Lelu89

  • użytkownik
  • Miejscowość: Las Vegas Parano
  • Wiadomości: 32

#5 2010-05-29 23:02

Cześć 3 żenada ale co zrobić przeważnie w większości filmów, które maja więcej części niż 2 to klapa. Wyjątkami są chyba jedynie "Władca Pierścieni" oraz "Gwiezdne Wojny"


"...Opróżnij umysł. Bądź bezkształtny jak woda.Wlej wodę do kubka, ona stanie się tym kubkiem.Wlej wodę do czajnika, ona stanie się czajnikiem.
Woda może płynąć, wić się, kapać albo niszczyć.Bądź wodą mój przyjacielu..." || "...Zamień się w drewniana kukłę która nie ma ego, nic nie myśli,
nie jest zachłanna ani chciwa. Pozwól ciału i duszy działać w zgodzie z dyscypliną, jakiej podlegają..."
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Olga.bad.hero

Olga.bad.hero+1

  • nowy
  • Wiadomości: 7

#6 2010-06-12 09:08

Zostawmy 3 część, bo to już 4 weszła xD .
Nie spodziewam się po niej nic wielkiego, ale chyba trzeba iść do kina .

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1