UWAGA!
Minęło 5782 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
Minęło 5782 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Szukam piosenki.
- Strona:
- 1
Ola12345
- gość
#1 2010-08-26 20:48
Kiedyś słyszałam taką piosenke. Coś typu techno. W teledysku byli tacy dwaj chłopcy, jednego ząb bolał i u dentysty byli i uciekli na takim samochodzie, a tym czasem cały czas trzymali radio. Klimat był taki.. hm.. azjatycki, no nie wiem. Było słonecznie i sucho, a oni mieli ciemne karnacje.
#2 2010-08-26 21:00
The Chemical Brothers - Do it again
Ostatnio edytowany przez Socjopata (2010-08-26 21:01)
- muzykazreklam.pl
- jaka to piosenka?
- Szukam piosenki.
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.069 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Muzyka i piosenki z reklam, motywy i theme z filmów, nutka (nuta) ścieżka dźwiękowa i soundtrack z nowej reklamy, seriale telewizyjne, nowości muzyczne, dvd, pomoc w znalezieniu piosenki: tytułu i wykonawcy
Partnerzy: Cięcie layoutów
Partnerzy: Cięcie layoutów