UWAGA!
Minęło 4925 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ taniec z gwiazdami

  • Strona:
  • 1

kislu

  • gość

#1 2009-05-05 20:59

moglby ktos wypisac mi tytuly piosenek z ostatniego niedzielnego odcinka tanca z gwiazdami?
dziekówki z góry :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Cing

Cing+133

  • admin
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 1 250
  • Serwis
  • cingur

#2 2009-05-05 22:44

W ćwierćfinałowym odcinku pary wykonały po 2 oceniane tańce:

Para nr 5 - Jay Delano i Kamila Kajak – pasodoble - "Viva Espana” Leo Caerts
Para nr 11 - Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska – walc wiedeński  "The Highlander Theme" Michael Kamen
Para nr 10 - Monika Richardson i Krzysztof Hulboj - jive "In The Mood" Garland/Andy Razaf
Para nr 8 - Dorota Gardias i Andriej Mosejcuk – quickstep "Vabank" Henryk Kuźniak
Para nr 5 - Jay Delano i Kamila Kajak – quickstep "Just A Girl" Tom Dumont/Gwen Stefani
Para nr 11 - Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska - rumba "Kiss Me" Matt Locum
Para nr 10 - Monika Richardson i Krzysztof Hulboj - walc angielski "Nothing Compares  To You" Prince
Para nr 8 - Dorota Gardias i Andriej Mosejcuk – pasodoble "By The Way" Flea/John Frusciante/Anthony Kiedis/Chad Smith


Bóg wybacza zawsze, ja nigdy...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dw

  • gość

#3 2009-05-23 22:27

Powyżej jest błąd , w odcinku ćwierćfinałowym czyli 8-mym, pasodoble które wykonali Dorota i Andriej jest tutaj:
http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/2377,wideo,1,89006,1,uczestnicy_detal.html
Oni wykonali 2 rózne pasodoble.
Ktoś da rade rozponac to z mojego linka?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dw

  • gość

#4 2009-05-23 22:36

to było pasodoble "La Campanera" Aniceto Molina
Sory za poprzedniego posta, my bad

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gacek-właściwy

  • gość

#5 2010-10-03 11:37

witam
ja mam bardzo poważny a jednocześnie błahy problem...chodzi mi o kawałek "The Highlander Theme" Michael Kamen do którego zatańczyli walca wiedeńskiego Blanka Winiarska i Bartek Kasprzykowski...nie mogę znaleźć właśnie tej właściwej wersji ... bardzo proszę o jakiś link lub jakąkolwiek pomoc dotyczącą mojego problemu...z góry dziękuję za pomoc...
pozdrawiam GACEK

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1