♫ fix naturalnie smaczne 09.2017 replay

  • Strona:
  • 1

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 109
  • Kowa1

#1 2017-09-12 09:37

W dziale "Muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych" napisałem post dotyczący muzyki z reklamy knorr fix naturalnie smaczne.
Odpowiedział/a Mike i ..... nagle acz niespodziewanie post zniknął.
Znalazłem go w koszu( http://muzykazreklam.pl/53187-fix-naturalnie-smaczne-09-2017#p278008 ) z odpowiedzią Mike kompletnie zmodyfikowaną - usunięta połowa.
Nie wiadomo kto i z jakich powodów to zrobił - niema śladu.

Państwo administra(modera)tortstwo nie uchodzi!

Post jest nadal aktualny bo muzyka ( Signaljacker - "Feel Alive" ) w czystej formie nieznaleziona a i reklama to nie knorr spaghetti bolognese tylko fix naturalnie smaczne.

A teraz moja odpowiedź, którą nioedowrzuciłe na czas, na tekst z postu Mike który po drodze do kosza cudownie wyparował:

----

Wszedłem na http://muzykazreklam.pl/tag-knorr.html wpisałem w Find "spag" i nic nie znalazło -> wniosek niema.
Pewnie ktoś kto utworzył post, podobnie jak i ja, nie wie jak dodawać tagi.
Mike ( dlaczego Mike ? avatar ewidentnie kojarzy mi się z Nike o mało bym się nie rypnął ) proszę pomoderuj i utaguj knorr-em mój i jego post.
1. Nie będę pisał w w/w wątku ponieważ mój wątek nie dotyczy Knorr Spaghetti Bolognese tylko knorr fix naturalnie smaczne i faktycznie umieszczona w tych spotach reklamowych muzyka się różni - jak pisałem i tłumaczyłem wyżej dlaczego używam jako dokumentacji innego spotu.
2. Nie wrzucę przy okazji spotu bo niema go w necie a to co przechwyciłem z TV nie wrzucę na swój kanał YT bo znopwu jakiś kreton z gogiela przyczepi się o prawa autorskie i ostatecznie mi zakluczą kanał.

Ostatecznie w linkowanym przez Mike poście odesłanie do odcinka serialu z tą muzyką, do dup..ierona ścieżka muzyki zmiksowana ze ścieżką dżwiękową filmu - kaszana.
Przypominam sobie że jak kiedyś szukałem rewelacyjnego kawałka muzyki z serialu "Powiedz Tak" ( chyba ostatni odcinek, 13 ?? szkoda, dobry serial był ) huviretki dała rewelacyjny link do jakiegoś portalu z muzyką.
Kur..cze znowu gdzieś zadziałem link pamiętam jedynie utwór "Walk that line"
Huviretki, ja się naszukam jak norka i to z niepewnym sutkiem, proszę podpowiedz adres do tego prtalu.
Poszperam i może znajdę.

Edit-------

Polska reklama Knorr Spaghetti Bolognese - Naturalnie smaczne! ma zupełnie inną muizykę której absolutnie nie warto szukać - voila

Ostatnio edytowany przez Kowa1 (2017-09-12 10:12)


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1