UWAGA!
Minęło 5808 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
Minęło 5808 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Garnier - Color & Shine
- Strona:
- 1
mi!!!!!!
- gość
kk
- gość
#3 2010-02-20 10:46
off topic
Nie lubię głosu tej letorki. Jest nijaki. Bezosobowy i do w... nudny.
Wieki temu garnier miał świetny głos, taki zmysłowo dziewczęcy... i ten patent z czarnobiałymi zdjęciami "masz problem z tym", "jesteś rozczarowany" "masz dość" itd Za każdym razem dziewczyna mówiła to inaczej - gorzko, zaczepnie, z ironią.. po czym jakoś tak zmysłowo kontynułowała resztę...
Proste - ale skuteczne.
Charakterystyczneo więc odróżniające się i widoczne na tle reszty. Myślę po wysłuchaniu aktualnej - że to sprawa głosu lektorki - różnił się od " klasycznie reklamowych" przez co był zapamiętywalny...
no, ja w każdym razie go pamiętam ...:D
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Garnier - Color & Shine
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.026 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Muzyka i piosenki z reklam, motywy i theme z filmów, nutka (nuta) ścieżka dźwiękowa i soundtrack z nowej reklamy, seriale telewizyjne, nowości muzyczne, dvd, pomoc w znalezieniu piosenki: tytułu i wykonawcy
Partnerzy: Cięcie layoutów
Partnerzy: Cięcie layoutów
