Minęło 5605 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Lays - fajerwerki
tiff
- gość
#22 2010-01-29 12:11
no niestety z pioseneczki nici będą, a tam leci coś w stylu... 'we, we walked to the sun, round the sun and around, yeah'
a szkoda ;/
jujujuj
- gość
#23 2010-01-29 18:11
ee głupio że jest tylko wersja reklamowa. ja codziennie sobie tak to nucę taka spokojna i fajna muzyczka....
wasyl
- gość
#24 2010-01-31 20:53
W polskiej wersji ta muzyczka jest inna!!
razdwatrzybabajagapatrzy
- gość
kairol
- nowy
- Wiadomości: 1
#26 2010-02-07 15:02
no wlasnie o ta posenke chodzi (link wyzej), no ta nutka jest wyjeb*na ... kurde moze jest gdzies pelna wersja piosenki a nie demo :(( jak by ktos cos znalazl bylbym niezmiernie wdzieczny gdyby podal tutaj jej tytul, gdy sam cos znajde to oczywiscie dam Wam znac
pozdro ;)
Ostatnio edytowany przez kairol (2010-02-07 15:03)
bejkrols
- gość
#27 2010-02-07 21:35
a to przypadkiem nie śpiewa Mika Urbaniak?
ESKA
- gość
#28 2010-02-08 18:59
razdwatrzybabajagapatrzy :
Ten kawałek napisał Smolik, a zaśpiewała jeszcze nieznana polska wokalistka
A ty oczywiście wiesz kto to -,-
Ludzie,dajcie spokój,poczekajcie aż trochę bardziej się rozejdzie ta reklama,ludzie poszperają i znajdą
Dominiqued
- gość
#29 2010-02-09 13:15
Ludzie, czy wy nie umiecie czytać, kilka postów wyżej wszystko napisałem. :mad: :mad:
andre
- gość
#30 2010-02-09 13:16
bejkrols :
a to przypadkiem nie śpiewa Mika Urbaniak?
Właśnie.. podobny głos, no i wersja polska inna piosenka więc prawdopodobne.
Zobaczymy, póki co dzięki za linka do reklamy i kawałka mp3 :)
#31 2010-02-09 22:51
To jest tak piękna i utalentowana Mika Urbaniak, ale śpiewa muzyki reklamowej.
Drodzy przyjaciele Polski, szczere kondolencje otrzymać dzisiejsze wydarzenia! Modlę się za dusze zmarłych! Dzielimy ból!
poszukiwacz
- gość
#32 2010-02-11 00:28
to nie ona śpiewa tą piosenkę , ale wydaje mi sie ze to jest dla reklamy tylko nagrane . prędzej czy później i tak ktoś zrobi rmx z tej 30-sekundówki wiec trzeba czekać
julkaa
- gość
#33 2010-05-15 22:43
ee tam... ta muzyczka jest super ale to chyba zrobili dla reklamy.:(((
luckie-luck
- gość
#34 2011-01-28 03:16
a ma może ktoś tą piosenkę na dysku?
Julietta
- gość
#35 2011-02-11 03:06
te piosenke śpiewa Marcelina to jej myspace:) wwwmyspace.com/marcelina
w marcu wychodzi Jej plyta :D
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Lays - fajerwerki
[ Wygenerowano w 0.030 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów