Minęło 5498 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Winiary
- Strona:
- 1
pachura24
- użytkownik
- Wiadomości: 16
#1 2011-05-09 19:19
Szukam muzyki z tej reklamy. Refren to w sumie chyba tylko slowa "yeah yeah yeah..." powtarzane 3-krotnie. Tak mi to siedzi w głowie. Ta piosenka byla tez chyba w jakiejs reklamie zwiazanej z piłką nożną ale nie pamietam dokładnie...
Raven
- gość
#2 2011-05-09 20:48
Przyłączam się do prośby, dzisiaj widziałem tą reklamę i też mi siedzi w głowie. Chyba nawet ta piosenka była w którejś FIFIE czy coś...
pachura24
- użytkownik
- Wiadomości: 16
dor
- gość
#5 2011-05-10 12:28
[wrzuta]http://bambooch.wrzuta.pl/audio/aeavcvZUpkH/nosowska_rojek_grabaz_-_prosta_rzecz[/wrzuta]
pachura24
- użytkownik
- Wiadomości: 16
#6 2011-05-10 12:43
nigdy bym nie pomyślał że to może być polski kawalek w dodatku taki :P THX!!
Dziobak
- gość
#8 2011-05-12 22:37
Też od razu mi się skojarzyło z Fifą, nie wiem dlaczego, dzięki za piosenkę.
menixus
- gość
#9 2011-05-29 01:33
a kojarzy sie wam to z orange extraklasa? ;]
quest
- gość
#10 2011-05-29 11:09
Właśnie kojarzy się z ekstraklasą ;D dzięki
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.023 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów