Minęło 4927 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Axe 2012 - Arka Noego
- Strona:
- 1
piotrula.
- nowy
- Wiadomości: 2
Najlepsza odpowiedź:
#3 2011-06-18 22:35
Hmm...
Pewny nie jestem, ale wydaje mi się,
że została stworzona na potrzeby reklamy.
Może to Wam trochę pomoże.
Tutaj do posłuchania bez odgłosów z reklamy:

Pozdrawiam.
Edit: Jednak kawałek stworzony na potrzeby reklamy
w Animal Music - "No Man Can Walk Alone".
Ostatnio edytowany przez Mike (2011-06-18 23:10)
"This is a snakeskin jacket.
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"
____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka
piotrula.
- nowy
- Wiadomości: 2
#4 2011-06-20 08:11
Aha, dzięki...może na oficjalnej stronie axe coś będzie
#5 2012-12-20 02:16
Hello.
Sorki za odgrzebywanie starego tematu, ale...
ale jak się okazuje nie tak starego.
Zobaczyłem, że od jakiegoś czasu trwa
w necie pewne ożywienie dotyczące tej reklamy i muzyki.
Na początku pomyślałem, że może jakaś nowa wersja,
albo inna muzyka. Ale nie, to samo co u nas.
[półtora roku temu (!)].
Może po prostu zaczęli ją emitować przed końcem świata? ;)
A żeby post nie był "nicniewnoszący" do tematu,
to dodam, że pojawił się remix na bazie utworu z reklamy,
całkiem zgrabnie zaaranżowany przez Dj Sam'a.
Może komuś się spodoba.
DJ Sam - No Man Can Walk Alone

"This is a snakeskin jacket.
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"
____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Axe 2012 - Arka Noego
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.028 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów