Minęło 5089 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Samsung Hope Relay: dubstep
lemoniadka ;3
- gość
#61 2012-07-07 22:33
ludzie, ja również usiłuję znaleźć tą piosenkę . to podobno jest ona --->

, ale jak dla mnie, to nie jest ta właściwa ... -,- pomocy! :<
frech
- gość
#62 2012-07-07 22:33
kurde, szkoda by było. Bo ta piosenka jest genialna. Ale mam nadzieje, że komuś uda się to znaleźć. ja też cały czas szukam.
Kangaroo
- gość
#63 2012-07-07 22:40
WRrwr - Mylisz sie......
Co do rozpoznawania muzyki mam samsunga avila ale nie rozpoznało
Leinad - w Poniedziałek wytne i wrzuce na YT następnie tu ale to będzie kawałek powtarzający się , przez ok. 1 min
prophet88
- gość
#66 2012-07-07 23:21
ludzie nie wrzucajcie utworów typu "dośc blisko" nas nie interesuje "doścbliskośc" tylko dany utwór... poza tym jak już zostało wcześniej napisane te utwory są tu dodane po raz 100... i w ogóle nie pasują ani melodycznie ani szybkością tak btw. utwór ma predkośc ok 120 - 121 bps bo już sprawdziłem a te są o wiele szybsze... :) i polecam zaglądac od poczatku wątku co by sie nie powtarzac z utworami :)
martako
- gość
#67 2012-07-08 00:04
Przeciez nie ma w tym zadnego podobienstwa z oryginalem.
Tu macie muzyke o ktora chodzi i wlasnie tego kawalka chcemy.

Najlepsza odpowiedź:
#68 2012-07-08 00:15
Pogodzę Was wszystkich:
Laurent Lombard - Dubstep
http://huviretki.wrzuta.pl/audio/1k91UkBc9JB/laurent_lombard_-_dubstep
Z tej płyty:
http://www1.playproductionmusic.com/pages/viewcd/viewcd.cfm?cdnum=6519
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
#71 2012-07-08 00:19
Nie mamy za co, Graboś. :)
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Graboś
- gość
#72 2012-07-08 00:29
No popacz nie widziałem, że mnie uprzedziłeś ale ważne, że się znalazła ta nutka ; )
dasd
- gość
#73 2012-07-08 00:36
nie zdziwilbym się jak to bedzie LP New Divide bez wokalu
#74 2012-07-08 00:38
@LLste: Zaraz tam bohaterem... ;)
@Graboś: Natchnęło nas jednocześnie. ;)
@dasd: Czytasz Ty w ogóle? :/
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
#75 2012-07-08 01:12
@huviretki jesteś wielka :D dozgonne dzięki! :]
prophet88
- gość
#76 2012-07-08 01:19
AVE ! mamy odpowiedz i wszystko jasne, a utworek zacny :) !!!
nikt
- gość
#78 2012-07-08 01:33
oryginał to oryginał to też jest dobre.
wenka
- gość
#79 2012-07-08 01:52
Wow! Prawdę powiedziawszy nie sądziłem że się uda to znaleźć.
Serdeczne dzięki dla huviretkiona oraz Graboś!!! Należy się Wam cała krata piwska!
Słoma
- gość
#80 2012-07-08 09:11
No dobra. Macie tu tytuł ;) To jest wycięte z tej piosenki Skrillex - Bangarang
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Samsung Hope Relay: dubstep
[ Wygenerowano w 0.029 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów


