Minęło 4088 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Canal+ 20 lat razem
Arcy
- gość
ziemowit997
- gość
Najlepsza odpowiedź:
#24 2015-03-25 19:11
A jest na to jakieś potwierdzenie?
Mam na myśli wiarygodne potwierdzenie, bo w innym wątku też mamy tę odpowiedź, a źródła utworu nadal brak.
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Jam
- gość
#25 2015-03-26 19:19
Tomasz Smokowski potwierdził, że to właśnie "The Call" zespołu 1964. Dodał, że to Francuzi. Jak znajdziecie całość piosenki, to będę ogromnie wdzięczny. Jak to mówił klasyk: "Płacę jak za prezydenta !"
polej
- gość
#26 2015-03-27 00:15
Na twitterze Smokowski napisał że jest to francuski zespół 1964 a piosenka nazywa się "The call" ale nic wiecej nie wiadomo
"Tomasz Smokowski @TSmokowski · 5 godz. 5 godzin temu
Uwaga fani kawałka z 20.urodzin Canal+. Zespół nazywa się 1964. Numer "The call". Francuzi. I tyle wiadomo. Nie do znalezienia ponoć nigdzie"
Bobson
- gość
#27 2015-03-27 20:10
http://www.canalplus.fr/c-divertissement/pid7677-c-30-ans-bandes-annonces.html
Proszę znalazłem :D Cała pioseneczka !
Jam
- gość
#28 2015-03-27 20:53
Dzięki dobry człowieku ! Jakby jeszcze ktoś znalazł z youtuba czy czegokolwiek takiego to już będzie super :)
maroon 5
- gość
#29 2015-03-27 21:34
wydaje mi się że będzie to piosenka maroon 5 :p
Pedro
- gość
#31 2015-03-28 12:01
miszcz, miszczowie :) pokłony dla tych co to odkopali,odnaleźli,odszukali. Wiekie dzięki.
simon
- gość
#33 2015-03-30 14:31
nawet aplikacje nie rozpoznają nucenia ani śpiewu
Jam
- gość
#34 2015-03-30 16:56
Dzięki dla tych co się postarali i odnaleźli ! Teraz można katować do woli :)
m-a-s-a
- gość
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Canal+ 20 lat razem
[ Wygenerowano w 0.029 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów