Minęło 6286 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Jogobella
- Strona:
- 1
861994
- użytkownik
- Wiadomości: 18
#1 2009-02-25 20:02
Leci ostatnio reklama tego jogurtu i jest muzyka wydaje mi sie ze słyszałam ją po angielsku, może ktoś zna?
przygoda@poczta.onet.pl
- +6
- wymiatacz
- Wiadomości: 418
MaCoonowa
- gość
#3 2009-02-27 22:26
angielska piosenka? hmm..
Mysle ze chodzi o ta piosenke (tez szukam jej nazwy) w ktorej jakas pani biega po łace i sa drzewa i slonce i wogole tak fajnie c(: Piosenka spokojnam os tam bylo... 'you make me smiling...' ta rara...no nie wiem XD
#4 2009-02-28 19:19
Nie wiem, czy dobrze kojarzę reklamę, ale czy to nie jest piosenka Try To Remember? W oryginale śpiewana przez Jerry'ego Orbacha, a z damskich głosów śpiewały to np. Gladys Knight i Nana Mouskouri.
A nie, sorry - pomyliłam z reklamą kawy!
Ostatnio edytowany przez huviretki (2009-03-01 21:06)
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
kicia
- gość
#5 2009-04-01 08:39
gdzie moge znalećś piosenke po polsku z Jogobelli :Świat otwiera się przet tobą ruszasz na przut własną drogą.co najleprze w życiu czeka do Ci sił z natury.......????
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.029 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów