UWAGA!
Minęło 6219 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
Minęło 6219 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Cukier Diamant
- Strona:
- 1
#1 2009-06-06 20:19
Cóż za tytuł nosi piosenka z tej reklamy? :) http://www.diamant.pl/index.php?a=spot
No tak Urszula - Malinowy Król :P
Ostatnio edytowany przez LukStacja (2009-06-06 20:22)
"Hominem non odi, sed eius vitia"
#2 2009-06-06 20:39
Hehe, dziś pytanie, dziś odpowiedź. ;)
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
#3 2009-06-07 15:17
Oczywiście ;)
[wrzuta]http://w66.wrzuta.pl/audio/99wsl2Ufmja/urszula_-_malinowy_krol[/wrzuta]
"Hominem non odi, sed eius vitia"
#4 2009-06-07 15:45
Stare i dobre. :)
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Cukier Diamant
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.024 sec, liczba zapytań do bazy danych: 13 ]
Muzyka i piosenki z reklam, motywy i theme z filmów, nutka (nuta) ścieżka dźwiękowa i soundtrack z nowej reklamy, seriale telewizyjne, nowości muzyczne, dvd, pomoc w znalezieniu piosenki: tytułu i wykonawcy
Partnerzy: Cięcie layoutów
Partnerzy: Cięcie layoutów