♫ Nescafe Gold - poranki
- Strona:
- 1
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Nescafe Gold - poranki
- Strona:
- 1
Witam, chciałbym się dowiedzieć co to za piosenka leci w tle najnowszej reklamy Nescafe Gold.
W reklamie narrator mówi coś o porankach, "a jak Ty spędzisz swój poranek" "...poranki z Nescafe Gold", podaje kilka propozycji jak można spędzić poranek, wylęgując się, spędzając czas z bliskimi. Bardzo bym prosił o tytuł tej piosenki :)
Też kojarzę z The Cure, ale nie sądzę, żeby było to "Friday I'm in love", choć klimat rzeczywiście ten sam... :]
Może coś innego z albumu "Wish".
[ Wygenerowano w 0.018 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji